Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2285649
10325
385
Hans Schindler (?-?). Wachau, Hof in Weissenkirchen. Színes rézkarc, papír, jelzett. Sérült üvegezett fa keretben. 15,5×10,5 cm
2222922
10326
385
15000
Sebestyén János (1957-): Ablak. Akril, farost, jelzett, keretben, 24x24 cm Kis sérülés a kereten 2238098
10327
385
28000
Sebestyén János (1957-): Női alak. Pasztell, papír. , jelzett, keretben, 68x45 cm
2271103
10328
385
B. Séday Mária (1925-2009): "... és tél", 1999. Ceruza, akvarell, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott. Sérült üvegezett keretben. 20×20 cm
2271101
10329
385
B. Séday Mária (1925-2009): Tükrös csendélet, 2001. Ceruza, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott. Üvegezett kretben. 16,5×17,5 cm
2298640
10330
385
4600
B. Séday Mária (1925-2009), 2 db mű: Csendélet. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 12×13,5 cm 2298626
10331
385
B. Séday Mária (1925-2009): Tavasz. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán feliratozott. Fa keretben. 40×60 cm 2298633
10332
385
B. Séday Mária (1925-2009): Rózsaszín szalag. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán feliratozott. Kissé kopott fa keretben. 23,5×18 cm 2275340
10333
385
3200
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Arckép. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 50x35 cm 2275335
10334
385
3200
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Napsütötte arc, 2008. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 30x40 cm 2275332
10335
385
3200
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Fiatal hölgy arcképe, 2010. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 40×30 cm
2275330
10336
385
3200
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Női portré, 2010. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 30×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF