Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2194804
10337
385
2235854
10338
385
Simon Zoltán (1950-): II. János Pál. Rézkarc, papír, jelzett, lap sarkaiban kissé megtört és foltos. 18x11,5 cm 2126107
10339
385
2253700
10340
385
Somlai Vilma (1938-2007): Rókaszántó I. Linómetszet, papír, jelzett, lap szélén kisebb szakadásokkal, 20×20 cm 2201219
10341
385
Somlai Vilma (1938-2007): Szölődombokról. Linómetszet, papír, jelzett, E.A. művészpéldány, hátoldalán pecséttel is jelzett, lap szélén apró szakadásokkal, 20×20 cm 2201215
10342
385
Somlai Vilma (1938-2007): Táj. Linómetszet, papír, paszpartuban, hátoldalán pecséttel jelzett és Képcsarnok Vállalat címkéjével, 20×20 cm 2118547
10343
385
Somlai Vilma (1938-2007): Pihenő. Pasztell, papír, hátoldalán bélyegzővel jelzett, 24,5x35 cm 2118550
10344
385
Somlai Vilma (1938-2007): Balaton eső után. Akvarell, papír, jelzett, jobb szélén enyhén sérült 35x50 cm 2195062
10345
385
Stassen E jelzéssel: Csendélet. Ceruza, papír, körbevágva, hátoldalán is jelzett. 24x29,5 cm
2282831
10346
385
32000
Sulyok Gabriella (1939-): Álom álom helyett, 1977. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (CV/39). Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lapméret: 50,5×66 cm
2278549
10347
385
32000
Sz. Varga Ágnes (1959-2019): Küszöb, 2002. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, hátoldalán címmel és évszámmal feliratozott. 39×30 cm
2283093
10348
385
32000
Szabados Árpád (1948-2017): Egy költő emléke. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (CV/39). Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lapméret: 66x50,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF