Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 426

10373.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Sziráki Endre (1944-): Boldog új esztendőt. Szeriográfia, papír, jelzett, számozott (99/84.), hajtott, 18x18 cm
10374.

Rufpreis:
4 000 HUF
Szurcsik József (1959-): Álomvivők, 1997. Színes rézkarc, merített papír, jelzett, számozott (18/20), üvegezett fa keretben, 24,5×31 cm
10375.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
9
Takács László (1940-): Ráckevei naplemente. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett fa keretben. 19x27 cm
10376.

Rufpreis:
5 000 HUF
Tamás Mária (1960-): Mic vogmuc, 2010. Computer print, kézzel merített papír. Jelzett, számozott (19/20). 32x40 cm. Kiadói papírmappában, benne egy lapon Hann Ferenc művészettörténész rövid tanulmányával a művésznőről. + Tamás Mária, kiállítási katalógus, Skanzen Galéria, 2010. 15p. Színes reprodukciókkal. Kiadói papírkötés.
10377.

Rufpreis:
6 000 HUF
10378.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
111,76
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Tabáni részlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9,5×13,5 cm   .
10379.

Rufpreis:
6 000 HUF
Tikáts Adolf (1872-?): Budapest Tabán, Rácfürdő 1905-ben. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Lap jobb felső sarkában törésnyommal, mű ép. 18x24,5 cm
10380.

Rufpreis:
3 000 HUF
10381.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
Tipary Dezső (1887-1967): v. B. P úr arcképe, 1920-40 körül. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, díszes fa keretben. Hátoldalán Nemzeti Szalon, téli kiállítása címkével, amelyen a festőművész autográf írása látható és a mű címe. v. BP arcképe. A v. feltehetően a vitéz rövidítése, tehát az ábrázolt úr a Horthy Miklós kormányzó által 1920-ban alapított vitézi rendnek tagja lehetett. 80×65 cm / Dezső Tipary (1887-1967): Portrait of gallant B.P. Oil on canvas, restored. With exhibition label on the reverse. Framed. 80x65 cm
10382.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
10383.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
10384.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF