Szilágyi Margit (1984-1982) Londonban a Képzőművészeti Főiskolán, Cope and Nicoles iskolájában tanult szobrászművész, világhírű ősállatszobrász albuma egyedi rajzokkal, műveiről készült fénykép és egyéb reprodukciókkal (több mint 60 db!), A fényképek közül 3 db a felirat szerint egy Ady-kiállításon szerepelt szobrát ábrázolja. 3 újságcikkel, önéletrajzával, gyászhirdetéssel, mnid az album lapjaira ragasztva. 1938-64 között a Természettudományi Múzeum alkalmazásában állt, ősállattani tárgyú festményeket és szobrokat készített. Az album anyagából kiemelkedik az össz. 30 db, 8x7 és 23x19 cm közötti méretben készült egyedi grafikák ősállatokról, többek közt a magyarföldi kapafogú ősormányosról, dinoszauruszról, vízi élőlényekről és más állatokról készült akvarell és tusrajz, ezek közül 3 szignált. Hozzá tartozik még egy, az albumba nem beragasztott női aktot ábrázoló, filctollal készült rajz, 42x28 cm méretben, szakadással. Az összes Nagyon érdekes, egyedi összeállítás!
Tamás Mária (1960-): Mic vogmuc, 2010. Computer print, kézzel merített papír. Jelzett, számozott (19/20). 32x40 cm. Kiadói papírmappában, benne egy lapon Hann Ferenc művészettörténész rövid tanulmányával a művésznőről. + Tamás Mária, kiállítási katalógus, Skanzen Galéria, 2010. 15p. Színes reprodukciókkal. Kiadói papírkötés.
Tipary Dezső (1887-1967): Evezősök és uszályok a Dunán. Pasztell, karton, jelzett. Üvegezett fa keretben. 45x62 cm / Dezső Tipary (1887-1967): Ships on the Danube. Pastell on paper, signed. Framed with glass. 45x62 cm
Tipary Dezső (1887-1967): v. B. P úr arcképe, 1920-40 körül. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, díszes fa keretben. Hátoldalán Nemzeti Szalon, téli kiállítása címkével, amelyen a festőművész autográf írása látható és a mű címe. v. BP arcképe. A "v." feltehetően a vitéz rövidítése, tehát az ábrázolt úr a Horthy Miklós kormányzó által 1920-ban alapított vitézi rendnek tagja lehetett. 80×65 cm / Dezső Tipary (1887-1967): Portrait of gallant B.P. Oil on canvas, restored. With exhibition label on the reverse. Framed. 80x65 cm
Török Endre (1926-1980): Ceres, a termékenység istennője. Régi angol tál után metszette - Török mester (erotikus jelenet). Fametszet, papír, jelzett, ajándékozási sorokkal, 25x18 cm