Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2242803
10385
385
Tóth Imre (?-): Mediterrán falu. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fa keretben, 30×40 cm 2299372
10386
385
Tóth Rozália (1946-2015): Kikelet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán zsűri címkén feliratozott. Fa keretben, 20×40 cm 2180148
10387
385
A. Tóth Sándor (1904-1980): Újévi üdvözlőlap 1968. Színes linó, saját kézírással, 15×10,5 cm 2305073
10388
385
Tulipán László (1943-2007): II. Lajos magyar király. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, 39,5x29,5 cm 2299038
10389
385
Túry Mária (1930-1992): A három grácia. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, üvegezett fa keretben. 29×19,5 cm 2302248
10390
385
David Tzur, szül. Peter Stein, Budapest (1930-2019): A vers szelleme, 1975. Litográfia, tus, papír. Jelzett. Művészpéldány A.P jelzéssel, számozott: 5/150. A mű bal alsó felében egy kézzel írt vers is szerepel: "Elrepült percek évekké gördült vihara elragadta védőernyőink (...)". Üvegezett, kissé kopott fa keretben. Kb. 40x28 cm. Az izraeli, magyar származású grafikus munkái rendkívül ritkán tűnnek fel a hazai műkereskedelemben!
2302253
10391
385
David Tzur, szül. Peter Stein, Budapest (1930-2019): A lélek szabadsága, 1973. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. Kb. 57x41 cm. Az izraeli, magyar származású grafikus munkái rendkívül ritkán tűnnek fel a hazai műkereskedelemben! 2302683
10392
385
Udvary Pál (1900-1987): Lópatkolás, 1922. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 14×22 cm 2302620
10393
385
Udvary Pál (1900-1987): Erotikus jelenet. Ceruza, papír, jelzés nélkül, sérült, 25×16 cm 2302699
10394
385
Udvary Pál (1900-1987): Villa. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé foltos,16×21,5 cm
2291473
10395
385
Udvary Pál (1900-1987): Meghívó Udvary Géza kiállítására (terv). Kréta, papír, jelzett. Kétoldalas mű, hátoldalán női akt. 25x41,5 cm 2291542
10396
385
Udvary Pál (1900-1987): Lovak. Ceruza, papír, jelzés nélkül, 21×27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF