Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2291547
10397
385
Udvary Pál (1900-1987): Udvary Géza portréja. Rézkarc, papír, jelzett, sérült, 17,5×14 cm
2291552
10398
385
Udvary Pál (1900-1987): Hölgy portréja. Rézkarc, papír, jelzett s karcon, lap széle kissé sérült, 21×15,5 cm 2291455
10399
385
2302275
10400
385
Udvary Pál (1900-1987): Balaton. Akvarell, papír. Jelzett. Sarkaiban sérült és hiányos. 28x39 cm. 2198454
10401
385
Ugocsai László (1944-): Műemlék. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal, 50×70 cm 2260894
10402
385
Urbán György (1936-2011): Felvillanó fények. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Lap széle sérült (szakadásokkal). 30x42,5 cm
2287279
10403
385
19000
Vajda Ferenc (1892-?): Szánkózók. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 28,5x42 cm 2301770
10404
385
Varga István (1917-?): Libatolvaj. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fa képkeretben. 34x23,5 cm
1305557
10405
385
Varga Mátyás (1910-2002): Boldog Karácsonyt és újesztendőt kíván, linómetszet, művész dedikációjával és aláírásával, 11x15cm
2298850
10406
385
Varga Mátyás (1910-2002): Vajdahunyad vára, Városliget. Limómetszet. Jelzett. Üvegezett keretben. 27x18 cm 2298853
10407
385
Varga Mátyás (1910-2002): Önarckép. Linómetszet. Jelzett, Dedikált!. Üvegezett keretben. 30x20 cm 2219091
10408
385
50000
Victor Vasarely (1908-1997): Fekete-szürke kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (77/90). Vasarely 75. születésnapja alkalmából megjelent mappából, 1984. 51x47 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF