Boldizsár István (1897-1984): Fiatal hölgy arcképe. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán a vakrámán a művész bélyegzőjével. Proveniencia: Boldizsár István hagyatékából. Díszes, historizáló stílusú üvegezett fa keretben, 40×30 cm. / István Boldizsár (1897-1984): Portrait of a young lady. Oil on canvas, signed. With the artist's stamp on the reverse. Provenance: István Boldizsár's estate. Framed with glass. 40x30 cm
Borbereki Kovács Zoltán (1907-1992): Afrikai hölgy. Szén, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal angol nyelven. Üvegezett fa keretben. 76x30,5 cm
Börzsönyi Kollarits Ferenc (1901-1963): Lánya, Zsuzsa. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett, fa keretben, 40x30 cm / Ferenc Börzsönyi Kollarits: His daughter, Zsuzsa. Oil on board, signed. Framed with glass. 40x30 cm
Braun István, működött a XIX. század elején-közepén: Szenvedő Szent. Olaj, vászon, dublírozott, kissé sérült. Jelzett (Braun 18..?). Kopott fa keretben. 54x42 cm