300 000 HUF
810,81 EUR, 882,35 USD
Csáji Attila (1939-): Organikus Spakli kalligráfiák X, 1964. Olaj, papír. Jelzett a hátoldalán. Üvegezett keretben. A művész korai absztrakt alkotása! 41x58 cm