Pablo Picasso (1881-1973): Játékok. 1959. Litográfia, papír. Jelzett nyomtatva. Lap jobb alsó sarkában Editions combat pour la paix, copyright S.P.A.D.E.M. Paris szárazpecséttel. Hátoldalán Origine Art.Org.Es felirattal. Lapméret: 56x38 cm