19 000 HUF
51,35 EUR, 55,88 USD
Pataki József (1928-1995): Kilátás az ablakból (Nógrád, Salgótarján környéke). Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. Jobb felső sarkában kissé sérült. 66x47 cm.