10386. 385. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
10 000 HUF
0 HUF
Tóth Rozália (1946-2015): Kikelet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán zsűri címkén feliratozott. Fa keretben, 20×40 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf