10398. 385. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Udvary Pál (1900-1987): Hölgy portréja. Rézkarc, papír, jelzett s karcon, lap széle kissé sérült, 21×15,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : sza