Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2300033
10657
385
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Női akt. Kréta, papír. Lap közepén hajtásnyommal. 43x61 cm. 2299953
10658
385
Jelzés nélkül: Virágok. Vegyes technika, vászon. 30x25 cm.
2299956
10659
385
Jelzés nélkül: Virágok. Olaj, vászon, kissé sérült. 50x40 cm.
2303962
10660
385
28000
Jelzés nélkül, Robin Hood könyv illusztrációk, magyar grafikus munkái feltehetően a XX. század közepéről, össz. 25 db mű. Ceruza, papír. Hozzá tartozik a nyomtatott formában megjelent változat kivágva, némelyiken nyomtatott SZ jelzéssel. 21x17 cm
2299263
10661
385
Jelzés nélkül: Dimbes-dombos utca. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fa keretben. 24x34 cm
2298963
10662
385
Jelzés nélkül: Kikötői látkép. Kréta, papír. Felső részében kissé foltos. 50x95 cm
2301039
10663
385
Jelzés nélkül: Görög emlék. Olaj, vászon, farostra kasírozott, 30x20 cm 2302330
10664
385
4 db jelzés nélküli amatőr festmény, olaj vászon, olaj, karton. Egyik keretben. 30x24 - 45x37 cm ig 2302473
10665
385
Olvashatatlan jelzéssel: Nagytétényi részlet. Akvarell, papír, 10,5×20,5 cm
2299176
10666
385
Jelzés nélkül: Buda a Dunáról lefelé tekintve, rézkarc, papír, 19×26 cm 2299194
10667
385
Jelzés nélkül: Buda és Pest, rézkarc, papír, 19×26 cm 2299191
10668
385
Jelzés nélkül: Pest a budai partról, rézkarc, papír, 19×26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF