Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2221574
10487
385
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Hankó L. jelzéssel: Szerelmespár a tájban. Olaj, farost, 60x80 cm
2222751
10488
385
Hankó L. jelzéssel: Sirályok a tengerparton. Olaj, farost. 35x80 cm.
2238094
10489
385
26000
XX. sz. eleje, C. Heininger jelzéssel: Lovas katonák .Olaj, vászon. Jelzett. Keretben. 56x78 cm 2299479
10490
385
Hornyánszky jelzéssel, 2 db mű: Adonisz. Ceruza, papír. Egyik lap szélén szakadásokkal, másik lap alján foltos. 43×30 cm 2300145
10491
385
HV jelzéssel: Nyíló virágok. Színes, plasztkus festett bőrkép. Fa keretben. 50x35 cm 2151698
10492
385
4800
Istokovits jelzéssel: Játszó gyerekek. Olaj, farost, 65x68 cm 2305033
10493
385
Iványi-Grünwald jelzéssel: Havas táj. Olaj, vászon. 50x70 cm 2276903
10494
385
Jancsek Antal jelzéssel: Vízparti város. Olaj, papír. Üvegezett, kopott fa keretben, 33x48,5 cm
2297544
10495
385
4600
B Jelinek jelzéssel: Téli táj. Olaj, karton. Fa keretben, 40x55 cm 2297540
10496
385
4600
B Jelinek jelzéssel: Tehenekj a tóban. Olaj, karton. Kissé sérült keretben, 40x55 cm 2301414
10497
385
K.J. 1913 jelzéssel: Gyerek szerelem. Olaj, vászon, sérült (több helyen szakadt). 46,5x58,5 cm 2303187
10498
385
K.. Zoltán: Budapest. Rézkarc, papír, Jelzett, sorszámozott 6/30 paszpartuban 15x20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF