10453.
385. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Dankó Gyula 1925: Őszi táj. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 25×33 cm