10461.
385. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Fazekas jelzéssel: Mindhalálig Rock&Roll. Olaj, vászon. 30,5x45 cm