10480.
385. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Gedő jelzéssel: Gyerekek. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Üvegezett, kopott fa keretben. 28x20 cm