10494.
385. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jancsek Antal jelzéssel: Vízparti város. Olaj, papír. Üvegezett, kopott fa keretben, 33x48,5 cm