10575.
385. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Vén Emil jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben. 29×39,5 cm