10577.
385. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Vonsik jelzéssel: Házikó. Olaj, karton, üvegezett fa keretben. 26,5×18 cm