Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2253662
10463
385
3800
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Fazekas jelzéssel: A lakatlan sziget. Olaj, vászon,. 30x37 cm
2263041
10464
385
Fehérváry jelzéssel: Csónakázó. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretben. 25×32,5 cm
2304441
10465
385
Fe. LL. '95 jelzéssel: Feszültség. Olaj, papír. 50x35 cm 2304435
10466
385
Fe. LL. '95 jelzéssel: Vörös kép. Olaj, papír. 50x35 cm 2300994
10467
385
fe. LL. '98 jelzéssel: Család. Olaj, papír. 35x50 cm 2300993
10468
385
fe. LL. '98 jelzéssel: Talány. Olaj, papír. 50x35 cm 2300991
10469
385
fe. LL. '98 jelzéssel: A kéz. Olaj, papír. 50x34,5 cm 2304431
10470
385
Fe. LL. '95 jelzéssel: A kétarcú ember. Olaj, papír. 50x35 cm 2253738
10471
385
Fekete 82 jelzéssel: Tulipánok. Akvarell, papír, paszpartuban, 29,5×18 cm
2253392
10472
385
Ferenczy K jelzéssel: Fények az erdőben. Olaj, vászon. Hátoldalán régi töredékes címkével. Kissé sérült fa keretben. 40,5×32 cm 2299252
10473
385
Frank Frigyes jelzéssel: Városrészlet. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 34x24 cm 2299499
10474
385
Frank Magda jelzéssel, 2 db mű: Fekete-sárga és fekete-vörös kompozíció. Akvarell, papír. 24,5×34 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF