Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2300221
10475
385
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Gaál Lajos jelzéssel: Dombos táj. Olaj, papír. 25x35,5 cm 2300119
10476
385
id. Gaál 954 jelzéssel: Magyar festősors. Olaj, karton, sérült. 61,5×52 cm 2238074
10477
385
G. A. jelzéssel: Férfi. Szén, papír. 50x33 cm Keretben
2302021
10478
385
E Gáll F jelzéssel: Töprengés. Akvarell, farost. Felületi karcolással. 61x46,5 cm 2303229
10479
385
24000
Glatz jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria 911/976 sz. bírálati címkével. Üvegezett, kissé sérült keretben. 70,5×55,5 cm 2281758
10480
385
Gedő jelzéssel: Gyerekek. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Üvegezett, kopott fa keretben. 28x20 cm
2222677
10481
385
4800
2301996
10482
385
Gulácsy jelzéssel: Társaság. Pasztell, papír, üvegezett fa keretben. 23,5x16,5 cm 2298825
10483
385
Gulácsy jelzéssel: Portré. Pasztell, papír. Dekoratív üvegezett fa keretben. 33,5×23 cm 2258507
10484
385
Gyémánt jelzéssel: Kompzició, olaj, farost, festékhibákkal 100×70 cm
2222758
10485
385
Hankó jelzéssel: Tanya a folyóparton. Olaj, farost. 60x80 cm.
2221576
10486
385
Hankó L. jelzéssel: A varázsló és a sas. Olaj, farost, 60x80 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF