Hertwig kerámia táncosnő, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, kis k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/385/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~1000002/Hertwig-keramia-tancosno-kezzel-festett-mazas-keramia-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-28-cm~II2303414
2303414
11070
385
Art-ceramics
Beschreibung: Hertwig kerámia táncosnő, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 28 cm
: karap_norbert