11317. 385. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 400 HUF 6,37 EUR, 6,86 USD
0 HUF
Kínai kávés készlet, 6 db csésze és alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras