11340. 385. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF 2,70 EUR, 2,94 USD
0 HUF
Porcelán feszület, aranyozással, kézi festéssel, jelzés nélkül, kopott, m: 17 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf