11339. 385. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Porcelán szenteltvíz tartó, aranyozással, jelzés nélkül, kopott, falra akasztható, m: 17 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf