17414.
386. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Czuczor [Gergely] költeményei. III. kötet. Pest, 1858, Heckenast, VIII+4+227 p. Átkötött félvászon-kötés, sérült gerinccel, néhány lap kissé foltos.