18545.
386. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
Gyallay Domokos Vaskenyéren. Történeti regény. Szigeti Imre rajzaival. [Bp., 1934], Franklin. 163 l. Egészoldalas rajzokkal. Kiadói, festett félvászon-kötésben, kopott gerinccel