17359.
386. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Szép Ernő: Irka-firka. Bp., 1913, Franklin. Vadász Miklós rajzaival. Első kiadás! Félvászon kötés, kissé sérült borítóval