17540.
386. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Vándor Kálmán: Tigrisbéke. Bp., 1940, Széchényi. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé hiányos illusztrált papír védőborítóban.