16716.
386. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Perthuison,Michel: Petites maisons sans étage. Paris, é.n. Ch. Massin. Tervrajzok, alaprajzok, táblákon, kissé sérült félvászon kötésben