13066.
386. Gelaufene Fernauktion
Foto
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
1906 ápr. 28 Palotástánc a Katolikus körben, hátoldalán feliratozott vintage keményhátú fotó, kissé kopott, karton alja sérült, 12x17 cm