13072.
386. Gelaufene Fernauktion
Foto
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
1907 Elemi iskolai tablókép, kartonra kasírozott, pecséttel jelzett és hátoldalán datált fotó Kirschweng Lajos budapesti műterméből, kopott, 11x16 cm