Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 279
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2267332
10232
386
Szász Endre (1926-2003): Női arckép. Ofszetnyomat, papír, jelzett a nyomaton és Szász Endre sajátkezű, autográf aláírásával. Lap sarkaiban törésekkel. Lapméret: 84×59 cm
2260843
10233
386
120000
Szász Endre (1926-2003): Szürreális táj lebegő női alakkal, 1968-69. Olaj, műanyag lemez, jelzett. Sérült (műanyag lemez gyűrődésekkel). Üvegezett fa keretben, 38x47,5 cm 2295773
10234
386
Szász Endre (1926-2003): Úriember portréja. Ceruza, papír, jelzett. 21,5x29,5 cm 2245468
10235
386
75000
2295715
10236
386
2295440
10237
386
Szebellédi Géza (?-?): Felix és a farkas, 1935. Akvarell, tus, papír, jelzett, 22×30 cm 1958242
10238
386
2241036
10239
386
17000
Szeift Béla (1944-2012): Fülesbagoly. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fa keretben, 29,5×20 cm 2242038
10240
386
Dr. Székelyudvarhelyi Kováts Ferenc (1913-1997): Rahó (Kárpátalja). Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 26,5×17 cm 2242029
10241
386
Dr. Székelyudvarhelyi Kováts Ferenc (1913-1997): Anzio Porto. Linómetszet, papír, jelzett, lap alja foltos, üvegezett fa keretben. 21×16 cm 2260808
10242
386
Szekeres Emil (1934-2019): Vadkacsa. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Koszta József Galéria címkéjével. Fa keretben. 40x56 cm. 2278628
10243
386
Szemethy Imre (1945- ): Puszta malomba (ballada), 1973. Rézkarc, papír, jelzett. 31×22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF