Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 279
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2307855
10072
386
Czinege Zsolt (1964-): Párizsi forgatag. Olaj, vászon, jelzett. 50×60 cm 2307856
10073
386
Czinege Zsolt (1964-): Kikötő. Olaj, vászon, jelzett. 50×60 cm 2307876
10074
386
19000
Czinege Zsolt (1964-): Bájos hölgy. Olaj, vászon, jelzett. 91×60,5 cm
2245673
10075
386
Czirják Sándor (?-?): Zöldellő táj. Olaj, karton, jelzett, kartonra ragasztva, 25x35 cm
2245670
10076
386
Czirják Sándor (?-?): Dunánál. vegyes technika, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 19x24 cm
2215636
10077
386
Deli Antal (1886-1960): Házak. Pasztell-ceruza, papír, jelzés nélkül, foltos, 21×16 cm
2288556
10078
386
Dóczi Pál (1888-?): Virág. Tus, papír, jelzés nélkül, paszpartuban. 23x17,5 cm 2197494
10079
386
Dudás Jenő (1900-1991): Erdei tisztás. Rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett keretben, 34×24 cm
2295808
10080
386
3200
Egyeki Aladár (?-): Csendélet. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 32×41,5 cm 2293615
10081
386
50000
Élesdy István (1912-1987): Női akt. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben. 67x48 cm
2275225
10082
386
Élesdy István (1912-1987): Merengő. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 23×19,5 cm 2275229
10083
386
Élesdy István (1912-1987): Női arckép. Tus, papír, jelzett. Lap tetején kisebb foltokkal. 48×36 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF