Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 279
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2237942
10024
386
Benczúr Dolányi Ida (1876-1970): Parkrészlet a ferenczhalmi szanatóriumból (Budakeszi út 87.). Olaj, falemez, jelzett a hátoldalán, fa keretben, 28,5×12,5 cm 2312022
10025
386
24000
Benkő Katalin (1934-): Csendélet. Pasztell, papír, jelezve balra lent (kissé keret által takarva). Hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé sérült címkéjével. Üvegezett keretben, 50×80 cm 2195529
10026
386
Bényi László (1909-2004): Budai háztetők. Tempera, papír, jelzett, keretben, 40x54 cm 2254171
10027
386
Beron Gyula (1885-1971): Vízparton. Színes rézkarc, karton, jelzett, 30×39 cm
2309177
10028
386
Biai-Föglein István (1905-1974): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos. Üvegezett fa keretben, 24×29 cm 1916291
10029
386
1932773
10030
386
2169555
10031
386
Bod László (1920-2001): Tanya. Olaj, farost, jelzett, hátoldalon Képcsarnok Vállalat hiányos címkéjével, üvegezett keretben, 60×80 cm 2197488
10032
386
Bodor Miklós (1925-2010): Kunfehértói fa. Tus, toll, papír, jelzett és datált (988 Bodor), üvegezett fa keretben. 70×50 cm
2195786
10033
386
15000
Bodor Miklós (1925-2010): Parcel (Kiskunhalas környéke). Pasztell, papír, jelzett és datált (Bodor 988), üvegezett fa keretben. Hátoldalán Horizont Alkotóművészeti Közösség, Kecskemét címkéjével. 50×70 cm
2197486
10034
386
15000
Bodor Miklós (1925-2010): Szanki útban (Kiskunfélegyháza környéke). Pasztell, papír, jelzett és datált (Bodor 988), üvegezett fa keretben. Hátoldalán Horizont Alkotóművészeti Közösség, Kecskemét címkéjével. 50×70 cm
2197489
10035
386
17000
Bodor Miklós (1925-2010): Kunfehértó. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 50×70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF