Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 279
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2313272
10036
386
Bognár István: Linómetszet. Jelzett, dedikált. 24x16 cm 2258344
10037
386
24000
Bokros László (1928-2017): Didergő király. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (21/100). 25x34 cm
2312757
10038
386
40000
D. Borbély Gizella (1920-1994): Szentendrei utcarészlet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 47×58 cm
2260358
10039
386
Borda János (1908-1978), 6 db mű: Sport témájú rajzok, tanulmányok (teke?), 1930-40 körül. Ceruza, pauszpapír. Jelzés nélkül. Hajtásnyomokkal, lap széle többségében sérült, 22×29 és 9x36 cm közötti méretben
2080450
10040
386
Boross Géza (1908-1971): Kertalja. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 40×50 cm 2193394
10041
386
5500
Brasnyó István (?-?): Női portré figurákkal Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fa keretben, 40x30 cm 2208285
10042
386
2200
Bozó Gyula (1913-2004), 2 db mű: Egyházi tervek (feltehetően bélyegző vagy érem tervek). Ceruza, papír, kartonra kasírozva, az egyik kartonon pecséttel jelzett. d: 4 cm
2278877
10043
386
Breznay József (1916-2012): Kecskék, 1962. Akvarell, kollázs, papír, jelzett, ajánlással. Hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fa keretben, 11×38 cm 2278860
10044
386
7500
Breznay József (1916-2012): Csendélet, 1963. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 30×39,5 cm 2267775
10045
386
Buczkó Imre (1936-): Dunapart Visegrádnál, 1976. Akvarell, papír. Jelzett és datált. 33,5x47,5 cm
2258343
10046
386
Bukor Tibor (1967-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (3/5). 35x49,5 cm
2155344
10047
386
13000
Bowon Chung (?-?): 1986. Kompozíció. Hommage a Pátkay. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (46/50), 33×25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF