Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 245
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2200216
10430
386
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel. Virágok Olaj, bádoglemez, üvegezett fa keretben, 18x13 cm 2227270
10431
386
Olvashatatlan jelzéssel: Falusi utca. Szén, papír, kartonra kasírozva. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 21x30,5 cm 2200239
10432
386
Olvashatatlan jelzéssel: Lovagló démon. Olaj, karton, fa keretben, 23×29 cm 2245848
10433
386
Olvashatatlan jelzéssel: Velencei részlet. Olaj, karton. Fa keretben, 20×25 cm
2245944
10434
386
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, karton. Díszes fa keretben. 58x41 cm
2259802
10435
386
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Tus, papír..Üvegezett fa keretben. 22,5x14,5 cm
1775948
10436
386
2232478
10437
386
Olvashatatlan jelzéssel: Fák. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 15×24 cm
2195116
10439
386
Hincz Gyula (1904-1986): Munkásőrség üdvözlése, 1957 máj. 1. Rézkarc, papír, jelzett kissé foltos, üvegezett fa keretben, 19x29 cm 1535837
10440
386
Olvashatatlan jelzéssel: Doboldal fenyőfákkal. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 48×37 cm
2242017
10441
386
Olvashatatlan jelzéssel: Távolban a vitorlás. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. Hátoldalán Hoffmann Ferencz képkereskedés és képkeretgyár Bp. 1930-35 körüli címkéjével. 15x22 cm
2195453
10442
386
cca 1960 Buddha. Jelzett kínai tusrajz, Kalligráfiákkal. Üvegezett keretben. 33x70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF