10513.
386. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, karton. Fa keretben, 48,5x34,5 cm