10509.
386. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
Jelzés nélkül: Zsákos asszony. Akvarell, papír. (foltos a sarkán) Üvegezett keretben. 32x24 cm