10384.
386. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
Szabó jelzéssel: Színes táj. Pasztell, papír. Dekoratív, kissé sérült üvegezett keretben, 35,5×50 cm