cca 1910 Magyar Festők. Negyvenöt rézfénynyomatú műlap, bevezető tanulmánnyal. Szerkeszti. Koromghi Lippich Elek. Kiadja: A "Könyves Kálmán" Magyar Műkiadó Rt., Bp. (é.n.). Nagyon hiányos, mindössze 10 műlappal, többek közt Ferenczy Károly: Józsefet eladják testvéreik, (Iványi) Grünwald Béla: Bérczek között, Benczur Gyu!a: Trombitás stb. Kiadói foltos, gerincénél szakadt szecessziós mappában. 49,5×38 cm
Paul Delaroche (1797-1856) 1840-ben készült festménye után: Napoleon, Fontainebleau, 1814. március 31. Rézmetszet, papír, Oestr. Lloyd, Trieszt metszése és nyomása, üvegezett keretben, 16×12 cm
3 db színes, részben kézzel színezett XIX. sz. acélmetszet brit helyszínekről: Remains of the monastery, Bury St Edmund's. Thurso castle Caithness Dunmore Park Stirlingshire. Üvegezett fa keretben. 8,5x12 cm