11371.
386. Gelaufene Fernauktion
Antik
16 000 HUF
42,44 EUR, 45,71 USD
Tükör dekoratív historizáló stílusú fa keretben. Keret néhány kisebb kopásokkal. Tükör méret: 77,5x44,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!