XX. sz. eleje :VIrágos asztali fénykép keret. Kis sérülésekkel 12x16 c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/XX-sz-eleje-VIragos-asztali-fenykep-keret-Kis-serulesekkel-12x16-cm~II2306737
2306737
11542
386
Flea Market
Beschreibung: XX. sz. eleje :VIrágos asztali fénykép keret. Kis sérülésekkel 12x16 cm