31012.
386. Gelaufene Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
1934. "Olaszország - Magyarország 1934. VIII. 19." zománcbetétes, részben aranyozott, ezüstözött sport emlékplakett a budapesti atlétikai versenyről(?), "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:1-,2 kopott ezüstözés