11236. 386. Gelaufene Fernauktion Porzellan
9 000 HUF
0 HUF
Passaui porcelán kalapos nő, kézzel festett, jelzett, restaurált, kopásnyomokkal, m: 18 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert