11197. 386. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 400 HUF 3,71 EUR, 4,00 USD
0 HUF
Porcelán virágmintás ékszertartó, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 4,5 cm, d: 6 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert