11203. 386. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 600 HUF
0 HUF
Rosenthal porcelán szószos edény fedéllel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert