11237. 386. Gelaufene Fernauktion Porzellan
16 000 HUF 42,44 EUR, 45,71 USD
0 HUF
Vegyes porcelán és kerámia tétel, kopásnyomokkal, sérülésekkel
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras