J. H. Hilpert: A Dictionary of the English and German languages. Vol. I. English and German. Part I. A-J., Part II. K-Z. Carlsruhe, 1828-1831, Th. Braun XIV+2+464; 624 p. Korabeli kopott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérülés nyomokkal, foltos lapokkal, az I. rész címlap alján hiánnyal, intézményi bélyegzőkkel.
Gert Buchheit: Rom. Im Wandel der jahrhunderte. Mit 90 ganzseitigen abbildungen nach kupfern und holzschnitten berühmter meister. 1931, Németország, Sebaldus-Verlag Nürnberg. Német nyelvű. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Papírkötés, gerince szakadozott állapotban.
Todo Manolete. Córdoba, 1997, Museo Obispado-Cajasur de bellas arte córdoba. Spanyol nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Papírkötés jó állapotban.
Krapinska kamenina. Muzej za umjetnost i obrt. Zágráb, 1978, Muzej. Szerk: Zdenka Munk.Horvát nyelven. Megjelent 800 példányban.Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Papírkötésben, jó állapotban.