17497.
387. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Fekete István: Kele. Bp., 1961, Magvető. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóval. Kopott szakadt védőborítóval, helyenként foltos lapokkal, de egyébként jó állapotban.